Реклама

Правильна організація складського простору вимагає продуманого й серйозного відношення. Головне завдання складу ー зберігання та легкий доступ до продукції, простота та зручність її розвантаження й завантаження.

Також досить важливий момент ー можливість зберігати велику кількість товарів протягом тривалого періоду. Щоб забезпечити максимальну продуктивність роботи складського приміщення, варто звернути увагу на практичні системи зберігання у вигляді якісних палетних стелажів.

Головні переваги обладнання

Облаштувати склад, зробити його функціональним і зручним буде простіше, якщо вибрати палетні стелажі. Такі системи зберігання продукції мають безліч переваг:

  • різноманіття видів. Є можливість вибрати найвигідніший для вашого приміщення варіант;
  • вибір конфігурації. Так, внизу можна зберігати ящики та коробки, а на верхніх ярусах розміщати товари на піддонах;
  • оскільки палетні стелажі забезпечують легкий доступ до продукції, інвентаризація проходить значно швидше й простіше;
  • представлені конструкції мобільні, ви завжди зможете розібрати їх та перевезти на нове місце з подальшим повторним збиранням.

Стелажні системи мають досить широку сферу застосування. Моделі поличного типу вигідно використовувати не лише на складах, але й у цехах, бібліотеках, архівах, магазинах, навіть в офісах, для зберігання паперів та тек.

Основні типи палетних стелажів

Сьогодні активно використовують декілька різновидів обладнання. Залежно від специфіки складського приміщення усі стелажі поділяють на такі типи: фронтальні, набивні, стекові та гравітаційні.

Найпопулярнішим варіантом на цей час являються фронтальні стелажні системи. Завантаження та розвантаження товарів відбувається з лицьової сторони. Головний плюс представлених конструкцій ー просте забезпечення постійного доступу до продукції.

Набивні стелажі отримали таку назву через те, що їх виготовляють без коридорів для проходу, а завантаження товарів відбувається поступово. Продукцію, з якої почали, розвантажують також першочергово. Це дає можливість максимально використовувати вільний простір складу.

Гравітаційні системи мають спеціальний роликовий конвеєр, по якому рухається товар на піддонах до місця відвантаження. Такі стелажі дозволяють швидко виконувати всі дії та економлять корисну площу. Мезоніни ー це багаторівневі конструкції, які оперативно збираються та дають змогу ефективно використовувати площу у висоту.

Де варто замовити

При облаштуванні складу важливо не лише купити системи для зберігання товарів, але й вибрати якісні, міцні та довговічні конструкції. Варто звернути увагу на продукцію вітчизняного виробника ー компанії FORSTOR.

На заводі створюють палетні стелажі для різних задач і мають чималий досвід у цій сфері. Придбати продукцію можна одразу з наявних варіантів або виготовити конструкції на замовлення під заміри замовника. Вибирайте якісну, перевірену продукцію та забезпечуйте порядок на складі правильно.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook