Вінниця передала партію допомоги військовим

Вінниця продовжує підтримувати Захисників та Захисниць. Так, нещодавно, муніципалітет передав 20 армійських термосів для їжі різної місткості військовослужбовцям.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

У департаменті цивільного захисту ВМР зазначають що допомога була сформована за попереднім запитом від військовослужбовців.

«Ми продовжуємо й надалі отримувати й обробляти запити від військовослужбовців. Цього разу передали чергову партію армійських термосів для їжі українського виробництва. Їхня якість уже перевірена нашими військовослужбовцями у польових умовах», – зазначає директор департаменту цивільного захисту ВМР Олег Парфілов.

Нагадаємо, що минулого тижня, міський голова Сергій Моргунов, у межах роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, передав бійцям однієї з військових частин громади, які виконують бойові завдання на Запорізькому напрямку 10 Мавіків, скиди для вибухівки, підставки для дронів та спеціальні армійські термоси для їжі. Оскільки підтримка наших Захисників та Захисниць вкрай важлива, тим більше в умовах війни. Це відповідає принципам та пріоритетам Вінницької міської ради, а саме, безпеці і обороні.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook