“Вінницькі спортсмени є амбасадорами нашого чудового міста”: Сергій Моргунов нагородив вінницьких спортсменів

На Центральному міському стадіоні у парку ім. Леонтовича відбулось нагородження представників спортивної громади. Понад 100 вінничан отримали нагороди, грамоти, подяки та премії. Серед нагороджених – спортсмени та їх тренери, переможці та призери міжнародних та всеукраїнських змагань, учасники Олімпіади та Параолімпідати в Токіо.


Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.


«Наші вінницькі спортсмени є амбасадорами нашого чудового міста і області в цілому. Від ваших здобутків, в тому числі, залежить авторитет спортивного міста. Результат першого півріччя – позитивний рух, це командна робота усіх спортсменів. Хочу подякувати вам за те, що ви справжні патріоти свого міста і своєї справи. І у вас можна вчитися: як через важку працю здобувати перемогу. Наше завдання забезпечити доступність до фізкультури і спорту. І думаю, що ви помічаєте, що ми багато чого робимо в цьому напрямку. Починаючи від дитячого садочка, де облаштовуємо дитячі та спортивні майданчики, і до великих інфраструктурних проектів – як комплекс з басейном на Янгеля. Бажаю здоров’я і завжди перемагати»

– привітав спортсменів міський голова Сергій Моргунов.


За перше півріччя вінницькі спортсмени посіли 885 перших та призових місць на чемпіонатах і Кубках України та здобули 16 медалей на міжнародних змаганнях.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

340 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.