У Подільському зоопарку, що у Вінниці, народились камерунські козенята, ягнята, бурі та гімалайські ведмежата.
Про це пише Місто посилаючись на Суспільне.
Зокрема, шестеро козенят на початку лютого народилися у декоративних камерунських кіз та п’ять ягнят у курдючних і романівських овець. У їхньому раціоні — комбікорм та сіно.
Скільки дитинчат у бурих та гімалайських ведмедів працівники зоопарку поки не знають: побачити поки потомство не можна, бо у відкритий вольєр вони не виходять.
“За фізіологічним станом тварини, що гімалайські, що бурі ведмеді – народили і далі продовжують спати. А малюки біля них споживають материнське молоко. Чуємо по їхньому писку, що вони є, і не одне, але мама виведе їх у відкритий вольєр, і тоді будемо знати напевне”, — розповів директор закладу Євген Ткачик.
За його словами, залишати у себе молодняк не планують.
“Будемо обмінювати тварин, бо треба проводити племінну роботу і нам дуже приємно, коли наші тварини переміщуються до других зоопарків і там утримуються в належних умовах”, — сказав Євген Ткачик.
Читайте також: Поліція просить вінничан бути помітними на дорозі.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook