У Вінниці відновив роботу водний патруль

З 11 червня у Вінниці відновив роботу муніципальний патруль на воді. Під час літнього сезону він охоронятиме акваторію Південного Бугу в межах міста. Минулого літа патруль склав 36 адміністративних протоколів.

Як повідомляють у Вінницькій міській раді, муніципальний водний патруль працює у Вінниці уже третій рік поспіль. Для його роботи придбали спеціальний катер. У рейдовій групі працівники Муніципальної варти, патрульної поліції, представники управління морського і річкового транспорту України у Вінницькій області.

«10 червня, під час засідання виконкому ми затвердили Меморандум про співпрацю між виконавчим комітетом Вінницької міської ради та Державною службою морського та річкового транспорту України. А сьогодні розпочинаємо патрулювання. Як і минули роки, патруль буде стежити за ситуацією на міських пляжах, чистотою прибережної смуги, дотриманням правил на воді водіями малих суден та перевірятиме їх посвідчення », – розповів начальник Муніципальної варти Віталій Чигур.

Про правопорушення на воді, необхідно повідомляти до Ситуаційного центру за телефоном 067-4-102-101 або до відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» — 15-60.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook