У Вінниці розроблятимуть Програму економічного і соціального розвитку громади на 2024 рік

Фахівці департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради починають напрацьовувати структуру та зміст розділів проєкту Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2024 рік. Відповідне рішення затвердили на виконкомі вчора, 7 вересня.

Як розповідає заступник директора департаменту економіки і інвестицій ВМР Костянтин Кирилюк, Програма є важливим інструментом для реалізації Стратегії 3.0, покликаної на розвиток Вінницької міської територіальної громади. Це комплексна програма, яка охоплює низку сфер з соціально-економічного життя: надійна робота інженерно-транспортної, комунальної та енергетичної інфраструктури, а також функціонування соціальної сфери та підприємництва в умовах війни.

“Планомірний підхід до роботи дає можливість проаналізувати розвиток всіх сфер у громаді та покращити якість життя місцевих мешканців. За цим стоїть економічна стабільність та комфорт життя у міській громаді. Тривалий час ми проживаємо в умовах війни, і вже зараз потрібно планувати та напрацьовувати механізми для економічного та інноваційного розвитку громади у післявоєнний період. Наразі ж маємо створювати умови для того, щоб пришвидшувати Перемогу. Для цього необхідно підтримувати Збройні Сили України. Щоб ефективно це робити, маємо забезпечити сприятливі умови для ведення бізнесу та залучення інвестицій, адже податки, сплачені підприємцями, йдуть в бюджет, а отже, підсилюють обороноздатність України”, – сказав Костянтин Кирилюк.

Нагадаємо, нещодавно звітували про те, як минули перші шість місяців 2023 року у Вінницькій громаді та чого вдалося досягти попри виклики війни в контексті аналогічної програми, розробленої на цей рік.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook