Сергій Моргунов провів зустріч з вінницькими підприємцями

1 вересня Вінницький міський голова Сергій Моргунов привітав представників та представниць бізнесу міста з нагоди Дня підприємця. За вагомий внесок у розвиток економіки на території Вінницької громади подяки від міського голови отримали 11 підприємців – представники місцевого та релокованого бізнесу, які проявляють соціальну відповідальність, підтримуючи вразливі верстви населення, Збройні Сили України та працюючи в інших напрямках, щоб пришвидшити нашу Перемогу.

Сергій Моргунов зазначив, що завдяки співпраці бізнесу міської влади у Вінницькій громаді вдалося втримати стабільність на початку великої війни і дотепер. У місті зберігається позитивна динаміка кількості суб’єктів господарювання як фізичних, так і юридичних осіб – наразі їх понад 51 000.

“Війна показала не лише згуртованість нашої нації, а й силу України. З початку повномасштабної агресії всі ви підставили плече тим, хто цього потребував. Доставляли воду, продукти харчування, сіль – це ті речі, в яких ми повністю на вас поклалися. Ви підтримали формування допомоги для переселенців, для деокупованих регіонів, для територій, які потерпають від обстрілів та наші вразливі верстви населення. Як і місцевий, релокований бізнес теж грає велику роль у забезпеченні стабільної економіки. Тікаючи від війни, ви все одно залишилися в Україні, створюєте робочі місця. Наші фахівці з департаменту економіки взяли процес релокації в свої руки, і спільними зусиллями вдалося адаптувати новоприбулих підприємців у нашій громаді та якомога швидше налагодити їхнє виробництво, – сказав Сергій Моргунов. – Щодня в Україні триває війна, але ви всі не опускаєте руки та продовжуєте працювати. Хочу подякувати вам від імені всієї територіальної громади за те, що залишилися в Україні і зробили все для того, щоб підсилити економічну спроможність держави та докладаєте зусилля до наближення Перемоги”.

Наостанок міський голова висловив глибоку повагу та вдячність кожному з присутніх за те, що знаходять можливості розвиватися та зберігати робочі місця, створюючи таким чином добробут для всієї громади.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook