Платформа Inheart запустила цифрові меморіали для загиблих військових

Цифрові меморіали воїнів, які загинули у війні з росією, можна самостійно оформити на платформі Inheart. Користувачі отримають QR-код, який можна розмістити на місці поховання чи пам’яті, щоб мати швидкий доступ до спогадів.

Про це повідомляє проєкт Inheart.

Створити цифровий меморіал для українських захисників можна безкоштовно. Для цього потрібно написати біографію військового, додати фото, перелічити нагороди та вказати місце поховання на сайті. На сторінці пам’яті люди можуть залишати слова підтримки та ділитися спільними знімками. Також родина бійця може розповісти про останні дні та місце, де загинув військовий.

Для оформлення сторінок пам’яті Inheart використовує меморіальний шрифт UAF Memory, який розробив бренд-дизайнер ЗСУ. Також команда проєкту розповідає, що під час розробки сервісу вони консультувалися та аналізували відгуки від військових і сімей, що втратили близьких на війні. За додаткову плату можна замовити друк металевого QR-коду, що веде на цифровий меморіал захисника.

Платформа Inheart запустила цифрові меморіали для загиблих військових

Проєкт виник восени 2023 року, спочатку команда запустила платформу для збереження пам’яті про померлих близьких. Тоді за перші два тижні розробили понад 250 сторінок пам’яті, третина з яких були меморіалами загиблих воїнів. “Коли я побачив запит від сімей військових, команда адаптувала сервіс до військового контексту”, – розповідає розробник сервісу Inheart Олександр Сидоров.

Розробники повідомляють, що усі дані зберігаються на кількох серверах у різних країнах, “так ви зможете передавати пам’ять через покоління без побоювання втратити дорогі серцю архіви”. Охочі можуть підтримати сервіс донейтом тут.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook