“Нікчемні”: новий “апгрейд” для автомобілів ООН

У Києві активіст зробив “апгрейд” для службових автомобілів ООН, що стояли на одній зі столичних стоянок – додав на кожну з них напис “Нікчемні”.

Фотографії зробленого активіста з псевдонімом “Йось” опублікував у своєму Твіттер і Instagram.

“Вчора в Україні росія послужила причиною найбільшої техногенної катастрофи за останні десятиліття. Тисячі людей залишилися без даху над головою, всі потребували допомоги. Зараз, на наступний день, на одній з київських автостоянок досі стоять “кілька” позашляховиків ООН і ВООЗ. “Кілька” білих чистих позашляховиків … жодного вандалізму, тільки вираження позиції”, – заявив активіст.

Реакція ООН на підрив Каховської греблі

Вранці 6 червня, коли вже весь світ облетіла новина про підрив Каховської греблі і початок масштабного затоплення населених пунктів уздовж Дніпра, офіційний Твіттер ООН опублікував, ймовірно, попередньо заплановане повідомлення про святкування дня російської мови. Це викликало закономірне обурення українців.

Пізніше генсек ООН Антоніу Гутерреш назвав підрив Каховської гідроелектростанції ще одним руйнівним наслідком повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Він зазначив, що атаки на мирне населення і об’єкти критичної інфраструктури повинні припинитися. Також він пообіцяв надати постраждалим допомогу на рівні ООН.

Сьогодні, 8 червня,  під офісом ООН! Діти стали голосом України!

Реакція світу на дії росії має відповідати рівню загроз, які несуть собою дії держави-агресора!   #Голоси_дітей мають бути почуті!

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook