МОЗ ухвалив нові зміни до карантину

Кабінет Міністрів України ухвалив нові зміни до карантинних обмежень для запобігання COVID-19.


Про це повідомляє МОЗ.


“Запропоновані нами зміни – це можливість стримувати епідемічну ситуацію та зберігати економічну активність країни. Ми говоримо про те, що сьогодні є можливість вакцинуватися та бути захищеним у кожного, наявної вакцини для цього достатньо. Додатково в нас чітко визначені щотижневі кількості поставок вакцин до кінця цього року. Ми дозволили навіть вибирати, якою вакциною щепитися, чого немає у більшості країн”

– зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.


Українцям, які вакцинувались, буду отримувати COVID-сертифікати. Вони матимуть дві опції (позначення “жовтий” чи “зелений”) та інформація про вакцинацію, негативний результат тестування або одужання від COVID-19. “Жовтий” сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а “зелений” – про повний курс.


“Тепер у разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки спростили вимоги до роботи навчальних закладів. Вони працюватимуть за умови наявності не менше як 80% працівників з “жовтими” чи “зеленими” COVID-сертифікатами.
Водночас обмеження жовтого рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть “жовтого” чи “зеленого” COVID-сертифікату.
У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть лише якщо 100% працівників мають “зелений” COVID-сертифікат”, – повідомляється на сайті.


Постанова набирає чинності через 7 днів з моменту публікації.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

280 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.