Кращий варіант вечірнього відпочинку

Після важкого дня кожен житель України хоче відірватися від повсякденних проблем. Зробити це краще за все за допомогою телевізора. Але досить часто такий відпочинок перетворюється на постійне перемикання каналів з надією знайти щось цікаве.

Замість перемикання каналів краще встановити на свій смарттелевізор сервіс Київстар-ТБ. Він дозволяє дивитися фільми онлайн будь-якого жанру у відмінній якості.

Що пропонує Київстар-ТБ

Користувачі сервісу отримують доступ до тисяч фільмів. В залежності від настрою можна обрати кіно в наступних категоріях:

  • комедії;         
  • бойовики;
  • трилери;
  • детективи;
  • кіно про супергероїв;
  • дитяче кіно та інше.

Звичайний вечір можна перетворити на відвідини кінотеатру. При цьому не потрібно нікуди йти та витрачати гроші на квиток. Якщо хочеться переглянути кіно всією сім’єю, то можна обрати кінокартину у відповідній категорії.

На відміну від телебачення, де кожні 15-20 хвилин перериваються рекламою, на Київстар-ТБ трансляція іде без реклами. Таким чином цікавість до сюжету не втрачається. Разом з тим завжди можна поставити перегляд на паузу, щоб зайнятися своїми справами або зробити перерву.

Якість зображення та звуку

На великому екрані сучасного телевізора помітні всі недоліки відеоряду. Київстар-ТБ пропонує лише якісні фільми з чітким зображенням. Тому навіть для власників 50-дюймових панелей перегляд буде комфортним.

Значну роль у перегляді кіно відіграє озвучування. Сервіс пропонує лише дубльовані фільми з якісним звуком. Власникам сучасних аудіосистем пощастило найбільше: кіно на Київстар-ТБ має багатоканальний звук. Тому можна з головою зануритися в сюжет.

Зовсім не обов’язково мати надсучасний телевізор. Перегляд можливий також на екрані планшетів, ноутбуків та навіть мобільних телефонів. Користувачі сервісу можуть одночасно взаємодіяти з п’ятьма пристроями. Тобто кожен з членів родини може дивитися власне кіно або телебачення. Київстар-ТБ — сучасний та дуже зручний варіант для тих, хто не уявляє свого життя без щоденних кінофільмів.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook