Байден підписав закон про розсекречення даних COVID-19

Президент США Байден підписав закон S.619, «Щодо походження COVID-19». Він передбачає розсекречення інформації звідки з’явився цей вірус, у тому числі про ймовірну причетність до пандемії інституту вірусології в китайському Ухані.

Про це інформує Місто, посилаючись на Укрінформ.

«Я поділяю намір Конгресу оприлюднити якомога більше інформації про походження коронавірусної хвороби COVID–19», – зазначив Байден.

Він нагадав, що у 2021 році віддав розпорядження розвідувальній спільноті США використати всі наявні інструменти, аби розслідувати, звідки походить COVID-19. За словами президента США, ця робота триває, адже такі знання необхідні, щоб  запобігати майбутнім пандеміям.

«Моя адміністрація надалі вивчатиме всю секретну інформацію, що стосується походження COVID-19, в тому числі потенційні посилання на Інститут вірусології в Ухані», – підкреслив глава Білого дому.

Байден пообіцяв, що його адміністрація розсекретить і поширить всю інформацію, наскільки це буде можливо в межах конституційних повноважень.

Як повідомлялося, науковці мають кілька версій про походження COVID-19. Одна з них, на якій особливо наполягають певні республіканські кола США, припускає, що пандемія виникла внаслідок витоки коронавірусу з лабораторії в китайському місті Ухань.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook