Міфи про нерухомість: спільний проєкт "Місто" та агентства нерухомості "ТОПАЗ"

Як і в багатьох інших сферах, на ринку нерухомості є свої міфи і чутки, до яких дослухається багато людей. При цьому ці міфи поширені не лише серед покупців, а й серед продавців, що подекуди значно ускладнює процес максимально вигідного для усіх сторін продажу/купівлі нерухомості.

Саме тому “Місто” у партнерстві з досвідченими експертами з агенції нерухомості “ТОПАЗ” розглянули кілька найбільш поширених міфів, що існують на ринку нерухомості. Проходьте тест, щоб перевірити себе – чи не потрапили й ви під вплив помилкових, чи недостовірних тверджень.

Ваш результат

#1. Найвигідніше капіталовкладення це:

Нерухомість – найвигідніше капіталовкладення. Адже вона може працювати, як активно – це оренда, так і пасивно – комфортне проживання та продаж в будь-який час, пояснюють у агенції нерухомості “ТОПАЗ”.

#2. Нове житло - завжди краще старого

АН “ТОПАЗ” вважає, що первинна нерухомість завжди краща, ніж вторинна. Адже це нові комунікації, індивідуальне опалення, енергозберігаючі технології, нестандартне планування… Ці фактори призводять до того, що з кожним роком попит на первинну нерухомість лише зростає.

#3. Нижче собівартості квартиру ніхто не продасть

Таке трапляється. Наприклад, АН “ТОПАЗ” переконує, що продаж квартири нижче собівартості відбувається тоді, коли це вкрай необхідно продавцю. А от передумови такої ситуації можуть бути різними.

#4. Сучасна квартира обов'язково повинна бути просторою

АН “ТОПАЗ” вважає, що сучасна квартира не обов’язково має бути просторою, все залежить від продуманого дизайну. Зокрема, правильного розміщення меблів та кольорової гами. Доказом цього твердження є смарт-квартири, які зараз стають дуже актуальними на ринку нерухомості.

#5. Житло у великому місті купувати вигідніше

АН “ТОПАЗ” вважає, що у великому місті жило купувати справді завжди вигідніше, бо нерухомість там більш ліквідна. І, на відміну від маленьких містечок, у великих містах на нерухомість зажди є попит – спрацьовує фактор великої кількісті населення та робочих місць.

#6. Восени ціни на житло завжди ростуть

АН “ТОПАЗ” вважає, що ціни на нерухомість важко спрогнозувати. Адже ринок нерухомості завжди має коливання цінової політики та попиту. Тому в цьому питанні найточніша відповідь – це “ростуть, але не щороку”.

#7. Покупка житла у забудовника вийде дешевше, ніж у ріелтора

АН “ТОПАЗ” вважає, що не завжди у забудовника можна купити квартиру дешевше, ніж у ріелтора. Все залежить від обставин та ситуації.

#8. Щоб продати/купити житло краще звернутися одразу в кілька агентств

АН “ТОПАЗ” вважає, що працювати з декількома агенціями нерухомості – це зайве розпорошування зусиль і коштів. Адже співпраця з однією агенцією, з професійним ріелтором – це завжди робота на результат по максимальній ціні.

#9. Будь-який варіант купівлі/продажу житла зараз є в інтернеті

АН “ТОПАЗ” переконує, що не будь-який об’єкт є у відкритому доступі. Не всі власники нерухомості погоджуються виставляти свої об’єкти в інтернеті.

#10. Правильно оцінити вартість квартири може будь-яка людина

АН “ТОПАЗ” вважає, що оцінити нерухомість може тільки професійний ріелтор, який має великий досвід у своїй сфері та щоденно працює з різними об’єктами нерухомості.

Дізнатись результат

Контакти:

Агенція нерухомості «ТОПАЗ»
Вінниця, вул.Коцюбинського, буд.43, офіс 3,
e-mail: [email protected]
Тел.: +38-067-270-08-67, +38-067-432-37-77
Акаунт агенції у Фейсбук

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook