Вінницька МСДЮСШОР з баскетболу здобула перемогу на відкритому міському турнірі

У Вінниці з 29 по 30 січня відбувся відкритий міський турнір з баскетболу серед гравців 2009 року народження та молодших. Команда міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з баскетболу здобула першість на цих змаганнях, а її тренером є Микола Здирка.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Як розповів директор МСДЮСШОР з баскетболу Сергій Козанчук, у змаганні, окрім вінничан, взяли участь команди СДЮСШОР «Україна» PUSH TEAM з Харкова; Спортивно-культурний центр «Плоскирів» з Хмельницького; ДЮСШ «Колос» з міста Бар.

«Відкритий міський турнір із баскетболу видався гарним та продуктивним для всіх спортсменів. Кожен учасник вдосконалював свої навички, а тренери побачили, над чим ще треба працювати. Також для нашої команди ці змагання були корисними тим, що вже скоро стартує чемпіонат України Всеукраїнської Юнацької Баскетбольної Ліги, де наші хлопці братимуть участь», – зауважив Сергій Козанчук.

Він висловив подяку всім учасникам змагань за відданість спорту.

«Сьогодні важливо розвивати спорт і не забувати, кому ми завдячуємо за можливість брати участь та проводити такі заходи! Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за цю можливість! Вдячні комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, ГО «ВБФ» та МСДЮСШОР із баскетболу за організацію та проведення», – каже Сергій Козанчук.

Результати змагань:

I місце – МСДЮСШОР з баскетболу (Вінниця);

II місце – ДЮСШ «Колос» (Бар);

III місце – СДЮСШОР «Україна» PUSH TEAM (Харків);

IV місце – Спортивно-культурний центр «Плоскирів» (Хмельницький).

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook