Вінничани здобули «бронзу» на кубку України зі стрибків у воду

Нещодавно у Києві в Центрі спорту «Ліко» відбувся кубок України зі стрибків у воду серед дорослих. Спортсмени з Вінницької МДЮСШ № 3 Павло Чудін та чинний тренер Валерій Розбіцький виграли «бронзу» у синхронних стрибках з вишки на 10 м. У змаганнях брали участь 8 команд з 7 областей України та міста Києва.

22-річний майстер спорту України Павло Чудін стрибками у воду займається з шести років. Його тренерка – Діана Кульбера.

На одному з останніх змагань хлопець виборов бронзу у синхронних стрибках з вишки 10 м.

Потрібної майстерності Павло набув під час перебування у Києві у спеціалізованому закладі. Туди ще 12-річного хлопця запросили за проявлену неабияку пластику у стрибках.

Валерій Розбіцький являється тренером-викладачем, має другу тренерську категорію. Працює з дітьми понад 15 років. Його вихованці входять до резервного складу Збірної України зі стрибків у воду.

«Стрибки у воду – це не лише вид спорту, але й справжнє мистецтво, яке викликає незабутні емоції. Ми вітаємо спортсмена та висококваліфікованого тренера з вражаючими виступами та віддаємо належну шану всім учасникам. Бажаємо, щоб ви й надалі працювали над собою та продовжували вдосконалювати свої навички, отримували задоволення від цього величного виду спорту», – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook