У одній з вінницьких шкіл облаштовують новий спортмайданчик

Ще одна вінницька школа матиме сучасний стадіон. Учні 29-ого колегіуму зможуть комфортно грати у футбол, волейбол, баскетбол та займатися іншими фізичними активностями. Реконструкція спортядра стартувала, а завершити плануємо до початку нового навчального року. Інвестиції – з бюджету громади.

Про це у своєму дописі на Facebook розповів міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Це буде комплекс спортмайданчиків та обладнання для безпечних і комфортних уроків фізкультури – за прикладом стадіонів, які ми вже оновили для інших шкіл. Окрім футбольного поля з трибунами, збудують комбінований майданчик для гри в баскетбол і волейбол, встановлять тренажери. Для атлетичної підготовки передбачені бігові доріжки, сектор для стрибків та виконання вправ. 

Обов’язково зміниться на краще і прилегла територія: облаштують тротуари та доріжки, стоянку для велосипедів, пандус. А доповнить благоустрій озеленення.

30 з 37 міських шкіл вже мають оновлену спортивну базу. Думаю, ми рухаємось у правильному напрямку, тому і в Стратегії 3.0 це один з пріоритетів. Адже інфраструктурою користуються не тільки учні шкіл, а й мешканці мікрорайонів. Чим активнішим буде життя вінничан, – незалежно від віку, – тим більш здоровою і міцною буде громада.

– йдеться у дописі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

470 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.