«Нива» U-19 і «Гірник» зіграли внічию

7 жовтня «Нива» U-19 провела третій поєдинок в чемпіонаті України. Після двох перемог команда Олександра Дудніка зіграла внічию. «Нива» U-19 в гостях розійшлася із рахунком 1:1 проти «Гірника» (Новояворівськ). Про це повідомляє пресслужба ФК «Нива».

Вінничани відкрили рахунок в дебюті матчу. «На 9-й хвилині Денис Соболь чітко реалізував вихід віч-на-віч із воротарем. Він втік від захисників і вразив дальній лівий кут воріт. Але за 15 хвилин до кінця матчу «Гірник» зрівняв рахунок із пенальті. Отже, 1:1», – повідомляє пресслужба клубу.

Наступний тур «Нива» U-19 пропускає. Після цього її наступним суперником буде «Прикарпаття» (Івано-Франківськ).

Нагадаємо, у фінальну частину Кубку Героїв АТО-2020 вийшли три вінницькі футбольні команди