Футболісти з Вінниці прославили місто та країну, здобувши “золото” у Вільнюсі

У Вінниці відзначили юних футбольних талантів, які прославили наше місто та Україну на чемпіонаті Ateitis CUP. Команда JUNIOR-2015 (U-8) з Вінниці вразила своєю вдалиною грою та здобула перше місце на престижних змаганнях у Вільнюсі, Литва, що відбулися минулого року.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

На початку заходу усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав своє життя за Україну.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський зазначив, що усі досягнення, якими славиться наша громада, складаються зі щоденної праці, знань і талантів її мешканців.

«Найбільше, що зараз підіймає наш дух – це перемога, а особливо перемога наших дітей. Дякуємо нашим Збройним Силам України за можливість проводити заходи та підіймати наш прапор на міжнародній арені. Ми пишаємось нашими юними футболістами», – каже Сергій Краєвський.

Також він підкреслив, що на цьому турнірі, який зібрав найталановитіших юних футболістів Європи, команда JUNIOR продемонструвала дивовижний рівень гри та високий професіоналізм. Підготували юних футболістів до змагань тренери: Віталій Дзіміна та Вадим Смоляк.

За словами головного тренера команди Вадима Смоляка, вінницька команда була єдиною з України, яка брала участь у цьому змаганні. Протягом турніру наші чемпіони були неперевершеними, здобуваючи перемоги в усіх матчах. А у фінальному протистоянні заслужено обіграли навіть таких європейських грандів, як Італійський Мілан.

На його думку, ця перемога не лише стала великим досягненням для команди JUNIOR, а й підкреслила високий рівень підготовки та талант дитячого футболу у Вінниці.

«Відчуваю гордість і величезну радість за кожного футболіста. Ми знаємо, що досягти величі можна лише завдяки наполегливості, дисципліні та колективній грі. Перемога на турнірі у Вільнюсі, який славиться організацією та завжди представлений найкращими футбольними академіями Європи, ще сильніше стимулюватиме юнаків», – каже тренер команди JUNIOR-2015 Вадим Смоляк.

Тренер переконаний, що його вихованці продовжуватимуть розвиватись та досягати нових висот у світі футболу.

Голова спорткомітету міської ради Сергій Краєвський подякував батькам юних футболістів за їхню підтримку та побажав, щоб цей чемпіонат став лише початком великого спортивного зростання їхніх дітей.

«Разом ми зможемо досягти неймовірного. Майбутнє належить тим, хто готовий працювати. Спільно продовжуватимемо писати історію футболу нашої Вінницької громади. Вперед, до нових висот!» – зазначив Сергій Краєвський.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook