«Футбол проти наркотиків»: у Вінниці провели турнір за участі людей, які побороли наркозалежність

Сьогодні, 28 червня, у Вінниці зібралися майже 100 гравців з різних міст України для участі у турнірі «Футбол проти наркотиків». Учасники турніру – це люди, які активно працюють над подоланням своєї залежності або вже успішно її подолали. Змагання відбулися на стадіоні Вінницького ліцею №18 і були організовані Вінницьким міським центром соціальних служб та Громадською організацією «Міжнародна антинаркотична асоціація, Вінниця».

Про це інформує Містопосилаючись на  Вінницьку міську раду.

Учасники та організатори

«Декілька років поспіль спільно з Міжнародною антинаркотичною асоціацією проводимо такий захід. Його назва говорить сама за себе – “Футбол проти наркотиків”. Наркотична залежність – це велика біда і для окремої людини, і для всієї родини. Але важливо, що люди борються із залежністю та знаходять в собі сили її подолати. Не останню роль в цьому грають підтримка сім’ї, психологів, соціальних працівників та таких громадських організацій, як Міжнародна антинаркотична асоціація. А спорт, активний спосіб життя – важливий інструмент для здорового, щасливого майбутнього», – зазначила директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова.

Директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська додала, що такий турнір проводять вже вдев’яте у співпраці з різними партнерами. У самому закладі працюють соціальні працівники та психологи, які допомагають людям, що борються з залежністю, та їхнім сім’ям.

Усього в турнірі взяли участь близько 100 учасників з Вінниці, Києва та Миколаєва. Все це футболісти-аматори. Спортсмени поділилися на шість команд, які по черзі зійдуться на футбольному полі.

Всеукраїнський турнір «Футбол проти наркотиків»

«Четвертий рік наша громадська організація долучається до проведення футбольного турніру. Він присвячений Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом. Важливо, що учасники турніру – це люди, які самі пройшли шлях боротьби з залежністю або знаходяться на цьому шляху зараз. На своєму власному прикладі вони показують, що можна грати у футбол, радіти життю, не вживаючи психоактивні речовини», – говорить керівник ГО «Міжнародна антинаркотична асоціація, Вінниця» Олександр Волошин.

Турнір розпочався зі вступного слова організаторів та виступу команди з чирлідингу «Респект». Згодом на полі зійшлися у боротьбі за перемогу футболісти. Один з тих, хто брав участь у грі, 20-річний Іван Бохонко. Хлопець долає ігрову залежність.

Учасники заходу

«На мій погляд, мета турніру дуже правильна. Такий захід доводить, що люди, які борються із залежністю, попри свою проблему, теж можуть вести активний спосіб життя, спілкуватися, грати у футбол. Ми такі ж люди, як і всі інші. Скільки б людина не помилялася, вона виправляє свої помилки. І такий турнір – доказ тому. Футбол відволікає від проблем, морально розвантажує. Я люблю цю гру і займаюся нею з дитинства», – зауважує Іван.

Наприкінці турніру переможців нагородили грамотами, медалями та кубками.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook