На Вінниччину з візитом приїхав Володимир Гройсман

Сьогодні,  23-го жовтня,  до Уланівської ОТГ з візитом приїхав Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України 2016-2019 років. З ним завітали також очільник Вінниці Сергій Моргунов та голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий. У центрі, біля селищної ради, зібралось багато мешканців, щоб послухати та поспілкуватися з гостем села.

“Коли я був мером Вінниці, у мене була мрія, щоб це місто було найкраще в Україні. Вона здійснилася. Тепер я мрію так про Україну. У нас є всі можливості для того, але це боротьба. Ми цінуємо вашу довіру, для нас це завжди пріоритет.” , –  висловився Володимир Гройсман.

Разом із виконуючим обов’язки сільського голови Олександром Гацуляком Володимир Гройсман пройшлися вулицями територіальної громади та поспілкуватися з мешканцями. Кожен хотів окремо поговорити з колишнім мером Вінниці та зробити спільне фото.

“Я дякую, що ви, Володимире, знайшли час, аби завітати до нашої громади. Це доказ того, що вам важливе життя Вінниччини. Ви відкриті і готові, до спілкування з людьми.” – звернувся Олександр Гацуляк.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

350 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.