У Вінниці відбулася чергова акція на підтримку Михайла Федорова

У суботу, 18 липня, у Вінниці містяни знову зібралися на мирний протест проти звільнення Михайла Федорова з посади очільника Міністерства оборони. Учасники акції вийшли з плакатами, аби висловити свою незгоду з кадровими рішеннями влади, закликати «не ламати те, що працює» та домогтися повернення посадовця до уряду.

Про це пише видання Вежа, передає Місто.

Зображення до новини

До акції долучилися люди різного віку та навіть діти. Містяни знайомилися, спілкувалися, обмінювалися думками щодо політичної ситуації в країні, бажали бути почутими та наголошували на важливості не бути байдужими до майбутнього держави.

Учасники тримали в руках плакати з написами: «Моя хата не скраю, мовчати не буду», «Ніщо не зупинить ідею, час якої настав», «Без надії сподіваюся» та інші.

Мирні протести у Вінниці, як і в інших містах України, тривають вже кілька днів. Українці виходять з плакатами у своїх містах з різними тезами та гаслами, але з однією метою – повернення Михайла Федорова на посаду міністра оборони, щоб, як написав один з мітингувальників на своєму плакаті: «не ламати те, що працює».

Причиною протестів стали кадрові рішення, ухвалені після відставки уряду. 14 липня Верховна Рада підтримала відставку Прем’єр-міністра України, після чого весь Кабінет Міністрів склав повноваження. Уже 16 липня парламент мав розглядати кандидатури нового складу уряду. Тоді ж стало відомо, що Президент України не планує повторно вносити кандидатуру Михайла Федорова на посаду міністра оборони.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook