Справу про сексуальне насильство над падчеркою розслідують на Вінниччині: чоловіку загрожує довічне

Слідчі поліції повідомили про підозру 34-річному жителю Вінниччини, якого звинувачують у розбещенні та сексуальному насильстві над неповнолітньою падчеркою. За даними слідства, потерпіла повідомила про ймовірні злочини під час перебування у спеціальному закладі. Підозрюваного затримано, суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Триває досудове розслідування.

Про це повідомляє ГУНП у Вінницькій області, пише Місто.

“Дії вітчима кваліфікують за двома статтями кримінального кодексу України – ч. 2 ст. 156 (Розбещення малолітньої) та ч. 6 ст. 153 (Сексуальне насильство). Він затриманий, суд ухвалив рішення щодо поміщення підозрюваного до слідчого ізолятора на термін 60 діб без можливості внесення застави. Йому загрожує до 15 років позбавлення полі або довічне”, – йдеться в дописі.

За інформацією слідчого управління, про злочин повідомила 16-річна потерпіла під час перебування у спеціальному закладі для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Туди її разом із малолітніми братами та матір’ю було поміщено після фізичної агресії з боку вітчима.

Оперативний супровід здійснюють співробітники Управління протидії кіберзлочинам. Триває досудове розслідування за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури.

Читайте також: 10 тисяч доларів за перетин кордону: на Вінниччині викрили схему незаконного переправлення

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook