Вінничанин став півфіналістом національної премії Global Teacher Ukraine 2021

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив про неймовірний успіх вінницького вчителя. 

Олександр Колесник – вчитель історії у школі №31 – став півфіналістом національної премії Global Teacher Ukraine 2021.

За словами очільника міста, професійна мрія нашого номінанта – збирати кращий вчительський досвід закордоном, зокрема у Фінляндії. Пан Олександр переконаний, що майбутнє галузі – за вчителями-інноваторами.

Відомо, що десятку найкращих організатори оголосять уже першого вересня, а імена переможців – на початку жовтня.

Варто зазначити, що подібний успіх для Вінниці не новий. У 2019 році викладач школи №20 вже отримував приз глядацьких симпатій від Global Teacher Prize Ukraine.

Довідка:

Global Teacher Ukraine – це щорічна національна премія для вчителів. Вона покликана відзначити досягнення педагога не лише у роботі з учнями, а й у взаємодії із суспільством. В Україні нагороду було засновано у 2017 році ГС “Освіторія” після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation. Своєю чергою фонд організовує аналогічну премію на світовому масштабі. Організатори ставлять собі на меті підкреслити важливість роботи педагогів у всьому світі та домогтись більшого визнання професії.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook