У Вінницькій області виготовляють обладнання для виробництва бубликів

На Барському машинобудівному заводі виробляють машини з формування тіста для виробництва бубликів. Зазначається, що машини спроектовано за власною конструкцією.

Про це повідомляє “Голос України”.

Першу машину презентували ще три роки тому. Наразі на них є великий попит як від українських, так і закордонних підприємств.

Виріб називається ділильно-розкатувальна машина (ДРМ). Його функцією є розподіл тіста на частини і формування з нього бубликів. Виробляють ДРМ трьох видів, які відрізняються кількістю виробленого тіста та виробів з нього. За годину роботи машина може переробити понад 250 кілограмів продукції. Варто зазначити, що різниться і розмір виробів: від традиційних для України невеликих бубликів до величезних турецьких сімітів.

Виготовляємо машини різної потужності. Купують і для великих хлібозаводів, і для малих пекарень. У Стамбулі, наприклад, наші фахівці встановлювали її в невеликих підвальних приміщеннях. У цій країні бублики — улюблена випічка. Для багатьох сніданок не обходиться без кружальця з коричневою скоринкою. До того ж вони густо посипають їх насінинами кунжуту. Турки замовляють переважно машини малої потужності. Для них важливо щоразу пропонувати покупцям свіжу випічку,

– розповів головний інженер Барського машинобудівного заводу Олександр Лотоцький.

Працівник зазначив, що задля виставки у Стамбулі вони домовились з місцевими виробниками про поставку борошна і духовки – таким чином відвідувачі виставки змогли побачити обладнання у роботі.

Загалом за три роки з Бару до Туреччини відправили понад 20 машин, більше 30 до Румунії. Також барське обладнання використовують у Польщі, Казахстані, Білорусі та Києві.

Більшість вузлів та деталей машини – вітчизняного виробництва, інше купують у німецькій фірмі. На передню частину виробу англійськими буквами наносять назву виробника “Barmash”.

Крім того, робітники підприємства після покупки ще близько тижня налаштовують машину для покупця, а також вчать правильно використовувати техніку, щоб забезпечити її тривалу експлуатацію.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook