Учні Вінницького ліцею №29 збирають кошти на реабілітацію Захисників

Вінницький ліцей №29 продовжує вражати своїм соціально-активним підходом. Цього разу учні з волонтерського центру “Ти не один” прийняли рішення підтримати Захисників, які перебувають на лікуванні та реабілітації після отриманих поранень.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Усвідомлюючи те, що військовим необхідна підтримка, особливо під час відновлення, учні ліцею №29 зібрали кошти та закупили все необхідне, щоб процес лікування був якомога комфортнішим. Так, з турботою про своїх Героїв, школярі реалізували низку заходів, щоб забезпечити необхідними речами та послугами українських оборонців.

«Ініціаторами такої допомоги виступили юні активісти волонтерського центру “Ти не один”, які об’єднали свої зусилля з метою підтримки Героїв. Спільними силами вони збирали та донатили, водночас діти зверталися до громадськості, місцевих бізнесів та громадських організацій, щоб отримати підтримку своєї ініціативи», – зауважив педагог ліцею та керівник волонтерського центру Павло Мигун.

Завдяки небайдужим вінничанам учні змогли зібрати достатню суму для реалізації своєї мети. Благодійні внески були використані для закупівлі необхідного медичного обладнання та медикаментів, які допомагають Героям повернутися до повноцінного життя.

Нагадаємо, що на базі закладу загальної середньої освіти №29 з 2014 року реалізують проєкт з національно-патріотичного спрямування «Ти не один». Учасники волонтерського осередку неодноразово долучалися до проєктів соціального спрямування.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook