У Вінниці відкрили освітніх центр для дорослого населення

Як повідомляють на сайті ВМР, Громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» у партнерстві з міською радою та за сприяння DVV International в Україні та Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини відкрили Центр Освіти для дорослих.

В установі планують навчати освоювати сучасні технології, фінансові інструменти та правові і юридичні питання.

Цільова група проєкт – доросле населення вінницької громади. Особлива увага в рамках реалізації проєкт та можливості долучитись до навчальних подій, буде приділятися людям перед пенсійного та пенсійного віку, внутрішньо переміщеним особам, учасникам та учасницям АТО/ООС, людям з інвалідністю та молодим мамам, що мають маленьких дітей.

Навчання відбуватиметься за більш ніж 15 напрямками. Планується протягом 2021 року залучити до навчання та заходів проєкт понад 500 осіб.

Цей проєкт дуже потрібний Вінниці. Хочу сказати, що коли ми вперше зустрілися і почали про це говорити, наш міський голова Сергій Моргунов зауважив, що такий центр потрібен територіальній громаді. У наш мобільний і глобальний час постійно потрібно навчатися. Ми всі пам’ятаємо, що навчатися ніколи не пізно. Ми вдячні усім партнерам. Хочу сказати, що цей проєкт ми будемо розширювати й на приєднаних територіях, а згодом – і на всю Вінниччину. Важливо, щоб наші громадяни відчували від цього користь та бачили результат,

– прокоментувала подію заступниця міського голови Галина Якубович.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook