У Вінниці відкрили філіал Харківського національного університету внутрішніх справ

У Вінниці відкрили філіал Харківського національного університету внутрішніх справ. Для вступу до закладу необов’язково складати національний мультипредметний тест чи ЗНО. Про це йдеться на сторінці ГУНП області.

Заклад змінив своє місце розташування у зв’язку з початком повномасштабної війни. Тому факультети тимчасово розташували у різних українських містах: Вінниці, Кам’янці-Подільському та Кременчуці.

У Вінниці наразі розташовані факультети №2 та №3.

“На Поділлі буде створена філія, де всі, хто вступить до Харківського національного університету внутрішніх справ, продовжить навчання і до міста Харкова абітурієнти з Вінницької області переїздити не будуть – вони отримають освіту тут. Майбутні офіцери зможуть здобути вищу освіту за спеціальностями “Право”, “Психологія”, “Облік і оподаткування”, “Кібербезпека” та “Превентивна діяльність”, – каже ректор ХНУВС Валерій Сокуренко.

Прийом на навчання

Прийом на навчання здійснюється за результатами проходження абітурієнтом індивідуальної співбесіди з оцінювання рівня вмотивованості та складання нормативів з фізичної підготовки (біг на 100 м та комплексна силова вправа).

При цьому національний мультипредметний тест та ЗНО не обов’язкові (можуть подаватись за бажанням вступника), біг на 1000 м не складається.

Для участі у вступній кампанії необхідно:

1. Подати онлайн анкету на цьому сайті. 

2. Підготувати та подати встановлені документи до найближчого підрозділу поліції (за місцем проживання) для оформлення особової справи та направлення її до закладу вищої освіти.

3. Пройти військово-лікарську комісію МВС.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook