Проєкт «Сприяння освіті» впроваджують 20 дошкільних навчальних закладів Вінниччини

В Україні ще з 2010 року стартував проєкт «Сприяння освіті», як результат укладеного Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом The LEGO Foundation (Королівство Данія). Його мета – сприяти підвищенню якості освіти через всебічний розвиток дитини, зокрема, вмінь, необхідних для навчання впродовж життя.

Ключовим етапом проєкту є становлення педагога-дизайнера, який прагне відійти від педагогіки шаблонів та готовий взяти за основу у своїй професійній діяльності підхід «навчання через гру».

“Проєкт пропонує педагогам на власному досвіді відчути силу гри як системи, методу та інструменту навчання”, — інформує Вінницька обласна державна адміністрація.

До проєкту залучено 250 закладів з 10 областей України, а саме: Київської, Житомирської, Вінницької, Запорізької, Львівської, Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Сумської та Волинської. У 2021 році коло учасників зросте до 350 закладів.

На Вінниччині до даного проєкту залучили 20 закладів дошкільної освіти, а саме: Гайсин (два садочки), Вінниця (вісім дитсадків), Жмеринка (чотири садочки), Ладижин (два садочки), Вінницький, Калинівський, Липовецький, Літинський райони (по одному садочку).

В рамках проєкту «Сприяння освіти», на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №72 Вінницької міської ради» відбувся черговий тренінг для педагогічних працівників закладів освіти області, який провела тренер The LEGO Foundation Галина Малевич.

Нагадаємо, приватні дитсадки зробили доступними для дітей зі звичайної черги.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook