Програма «Спроможна школа для кращих результатів» стартує на Вінниччині

Про втілення програми «Спроможна школа для кращих результатів» поінформував в.о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Володимир Буняк під час засідання Ради розвитку громад і територій Вінницької області.

Посадовець поінформував про основні напрямки використання коштів у рамках реалізації зазначеного проєкту, а саме: завершення будівництва; капітальний ремонт та реконструкція об’єктів, а також формування нового освітнього простору.

“Загалом, урядова програма «Спроможна школа для кращих результатів» – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи.

Основна мета – безпечне та комфортне середовище для кожного учня та вчителя.

«На фінансування проєктів можуть претендувати будь-які опорні школи з кількістю учнів не менше 200 осіб (без урахування кількості учнів у філіях), а також інші школи, у яких здобувають освіту не менше 350 учнів», – зауважив Володимир Буняк.

Умови для участі в конкурсі також передбачають співфінансування з місцевих бюджетів. При цьому співфінансування з місцевих бюджетів не передбачає залучення коштів ДФРР та міжбюджетних трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам як частки.

Проєктні заявки для шкіл формують їх засновники та подають до обласної державної адміністрації.

За інформацією Міністерства освіти і науки України, обласні державні адміністрації формують перелік всіх проєктів із зазначенням пріоритетних та подають в МОН до 13.03.2020. Міністерство затверджує проєкти до фінансування протягом 10 днів. Школи повинні реалізувати проєкт до 31 грудня 2020 року.

Нагадаємо, ситуаційний центр “Безпечна громада” створений у Якушинецькій ОТГ на Вінниччині.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook