Професор  вінницького вишу став першим вченим з України, який  отримав міжнародний орден

Професор Вінницького національного технічного університету Олександр Романюк отримав орден «За особисті заслуги в галузях освіти, культури та мистецтва». Про це повідомляє прес-центр ВНТУ.

Фундаторами ордену є The Standing European Сommittee on Culture, Science and Education of the Legislative Assembly of Euro Media Star Group (Іспанія), International Academy of Science, Culture and Art (Франція). Такий орден вперше отримав учений з України.

«Це міжнародна нагорода, якою нагороджуються громадяни різних країн світу за високі особисті досягнення в різних галузях освіти, науки, культури та мистецтва, науково-дослідницької, соціально-культурної, освітньої та іншої суспільно корисної діяльності», – розповідають у прес-центру вищого навчального закладу.

Повідомляється, що професор був науковим керівником понад 700 переможців міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки.

«Олександр Романюк був науковим керівником студентки, яка посіла перше місце в світі на міжнародному конкурсі дизайнерів всесвітньовідомої фірми CorelDRAW, а також студентів, які вибороли 2 і 3 місце в світі на професійному конкурсі з тривимірної графіки компанії Autodesk (США)», – повідомляють у ВНТУ.

Два роки тому Олександр Романюк зафіксував в Книзі рекордів України інтелектуальний рекорд — найбільшу кількість перемог на міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки.

Нагадаємо, у Вінницькому національному технічному університеті температуру тіла вимірюватиме робот

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

8090 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.