Рівень розрахунків за комунальні послуги у Вінниці впав до 31%

24 вересня на пленарному засіданні депутати розглянули і затвердили питання, які стосуються тарифів на теплову енергію та постачання гарячої води для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних організацій комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго», а також його дочірнім підприємством «Альтернативна теплова енергія».

Про це йдеться на сайті Вінницької обласної Ради.

КП «Вінницяоблтеплоенерго» подало до обласної Ради заяву та розрахунки тарифів на теплову енергію із проханням встановити тарифи на період з 1 жовтня 2020 р. по 30 вересня 2021 року із врахуванням вартості газу на рівні квітня 2020, згідно з чинними на момент подачі документів вимогами щодо формування тарифів на теплову енергію.

«Зазначені тарифи були нижчими від діючих тарифів на теплову енергію від 0,5% для бюджетних споживачів до 9,9% для населення без центральних теплових пунктів, – йдеться в інформації КП «Вінницяоблтеплоенерго». – У грошовому еквіваленті зменшення складало близько 10 грн/Гкал для бюджетних споживачів та 208 грн/Гкал для населення без централізованого теплопостачання».

Витрати на теплову енергію були знижені на 5 млн 977 тис. грн. Від діючого тарифу зниження становить від 4,57% для бюджетних споживачів до 13,5% для населення без централізованого теплопостачання. У грошах зниження від чинних тарифів становить майже 90 грн/Гкал для бюджетних споживачів до 284 грн/Гкал – для населення без централізованого теплопостачання.

За інформацією комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго», для населення Гайсина зниження склало 883,01 грн/Гкал, або 42%; для населення Бара – 797 грн/Гкал, або 38%; для населення Хмільника зниження – 608 грн/Гкал, або 29%.

«Вперше комунальним підприємствам знижують тариф, – прокоментував депутат, голова постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов. – Тож, з 1 жовтня комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» та його дочірнє підприємство «Альтернативна теплова енергія» перейдуть на нові, нижчі тарифи».

Нагадаємо, більше трьох сотень студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

330 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.