Понад 5 тонн допомоги для ЗСУ від вінницьких освітян

Понад 5 тонн гуманітарного вантажу прямує до захисників від вінницьких освітян. Допомогу передав шкільний волонтерський центр «Ти не один», який функціонує при вінницькому ліцеї №29.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Серед вантажу – газові обігрівачі, маскувальні сітки, консервація та інші смаколики, які зібрали у волонтерському центрі, що невпинно працює у стінах школи. За півтора року відправили вже понад 30 вантажівок з допомогою.

Як зауважив педагог ліцею та керівник шкільного волонтерського центру «Ти не один» Павло Мигун, колектив закладу систематично відслідковує потреби Захисників і відповідно до них разом з іншими закладами освіти збирає допомогу. Наразі з настанням холодів запити змінились.

«Цього разу ми змогли закупити дві зарядні станції Ecoflow та сітку для загороджень від ворожих дронів. Також придбали зимові шини до різних автомобілів, дві бензопили та газові обігрівачі», – зауважив він.

До допомоги ЗСУ залучають і школярів, адже волонтерська робота виховує молоде покоління. Зокрема, серед юних волонтерів – дев’ятикласник Андрій, який допомагає пакувати у коробки термобілизну, балаклави і шапки. Хлопець розповідає, що допомагає, чим може.

«Коштами не можу допомогти, отож приходимо з друзями й допомагаємо з формуванням вантажу для поїздки. Нам дуже потрібна Перемога, тому усім треба долучатися, аби вона була якнайшвидше», – каже хлопець.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook