На Вінниччині стартує  проєкт “Всеукраїнська школа онлайн”

На брифінгу 5 квітня голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський розповів про розвиток дистанційної освіти в Україні, зокрема у Вінницькій області. Вже з понеділка, 6 квітня, для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт “Всеукраїнська школа онлайн”, де будуть транслювати 11 предметів зі шкільної програми.

— Проєкт став можливий завдяки спільним зусиллям офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Громадської спілки “Освіторія”, а також сорока небайдужих педагогів, які стали вчителями для учнів всієї країни. Транслювати уроки будуть з 11 предметів шкільної програми, заняття для всіх класів можна буде переглянути на сайті Міністерства освіти і науки. За кожним класом буде закріплений телеканал чи медіаресурс, де будуть показувати уроки для дітей без доступу в інтернет. Уроки будуть працювати щодня – з понеділка по п’ятницю до кінця карантину. Початок занять о 10 ранку. На каналі Міністерства освіти і науки в описі під кожним відео вчителі зможуть залишати домашнє завдання для закріплення матеріалу. Розклад занять на наступні тижні можна буде завантажити для учнів 5-11 класів, а також загальний розклад онлайн-школи, – повідомив він.

Владислав Скальський наголосив, що не можна втрачати можливості навчатися дистанційно, а також закликав батьків допомогти своїм дітям опанувати самоосвіту і дисципліну.

Нагадаємо, в очікуванні відновлення державного фінансування у Вінниці будують стадіон біля школи №33.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.