Команда студентів ВНТУ посіла друге місце у Всеукраїнському турі інженерних змагань «EBEС 2020»

На Всеукраїнський тур пройшло всього 4 команди: Вінниця (ВНТУ), Київ (КПІ), Львів (ЛНУ) та Запоріжжя (ЗНТУ). Вінницький національний технічний університет представляла команда студентів факультету ІТКІ «GoldenStudents» у складі Андрія Ісакова, Андрія Капацина, Максима Базалицького та Романа Гнатенка.

Про це повідомляє прес-центр ВНТУ.

Команда змагалася в номінації «Case Study». Вінничани здобули 2-ге місце, відставши від львів’ян на 13 балів та випередивши Київ на цілих 40 балів. Третє та четверте місце взяли Київ та Запоріжжя відповідно.

Для напряму «Case Study» змагання проходили в режимі он-лайн. Це було певним випробуванням як для учасників, так і для організаторів, але все відбулося без технічних неполадок. Презентації та завдання були англійською мовою, з цим у вінничан проблем не виникало.

«Ми працювали над двома досить песимістичним завданнями: «Saving the Earth» («Врятувати Землю») та «New City of Restored Earth» («Нове місто відновленої Землі»). Проте, було цікаво дізнатися ті речі, з якими я б просто не зіткнувся інакше. Наприклад, що в деяких містах існують car-free days (вільні від машин дні) та car-free cities (вільні від машин міста), чи, наприклад, що сонячну енергію все-таки використовують у промислових цілях — нею плавлять метал, розкладають метан, щоб добути гідроген, створюють наноматеріали, досягаючи температури 3500°C («сонячні печі», кому цікаво). Участь у змаганнях – цікавий і корисний досвід. Тепер готуємося до змагань наступного року», – ділиться враженнями про участь в Національному турі інженерних змагань Андрій Ісаков.

Нагадаємо, Викладачів ВНТУ відзначили грамотами Міністерства освіти

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

270 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.