Китайський інститут надіслав вінницькому вишу захисні маски

Технологічний інститут міста Ланчжоу, провінція Ганьсу (Китай) надіслав Вінницькому національному технічному університету партію захисних масок. 

“Технологічний інститут і Вінницький національний технічний університет вже кілька років єднає активна співпраця і дружба. Делегації відомого китайського вишу неодноразово відвідували ВНТУ. Кілька візитів до Піднебесної в LUT мали і представники Вінницького техуніверситету”, – інформує пресслужба вишу.

Ініціатором співпраці виступив Технологічний університет Ланьчжоу. А два роки тому там запропонували Вінницькому національному технічному університету реалізувати цікавий задум — створити у ВНТУ Інститут Конфуція.

“Інститут Конфуція — це найвпливовіша освітньо-культурна організація з поширення китайської мови та культури у світі. В Інституті Конфуція можна навчатись на курсах з вивчення китайської мови та просто спілкуватися на “китайські” теми. Загалом у світі створено близько 530 відділень Інституту Конфуція. Наразі в Україні їх діє шість”, – додають у пресслубі.

Восени у ВНТУ відкриється сьомий Інститут Конфуція.

Нагадаємо, Леоніду Політанському присвоїли звання Почесного професора ВНТУ.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1500 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.