Школа, яку будують на Поділлі, отримала статус гімназії

На сесії Вінницької міськради 29 листопада депутати затвердили статут нового шкільного закладу міста. Школа, яка будується у мікрорайоні Поділля (по вул.Бортняка, 3) стане комунальним закладом освіти, гімназією №24. Там навчатимуться 1200 дітей.

Нагадаємо, що будівельні роботи там розпочали у 2015 році. Наразі уже зведено коробку і встановлені вікна, виконуються внутрішні роботи.

Нова гімназія матиме три поверхи, загальною площею 11 704 кв.м. Тут має розміститися 40 класів, з них 12 – це початкова школа. Молодша школа буде відокремлена – матиме свій окремий вхід в школу та свої санвузли.

На першому поверсі школи буде розміщена їдальня на 250 посадочних місць, два спортивних зали, які матимуть свої роздягальні та душові. На другому поверсі окрім класів, планують розмістити бібліотеку й читальний зал на 30 учнів та книгосховище. Також тут буде третій спортзал та актова зала на 365 місць.

Третій поверх буде відведений повністю під навчальні класи. На кожному поверсі передбачені жіночі та чоловічі вбиральні.

Завершити будівництво гімназії на Поділлі планують у наступному році.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

520 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.