За валом зерна Вінниччина може вийти на рівень минулого року

Якщо погодні умови будуть сприятливими, то за валом зерна Вінниччина зможе вийти на рівень минулого року. Таке сподівання висловив 15 червня директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Микола Ткачук.

«Минулого тижня профільним департаментом спільно з науковими співробітниками Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН було проведено низку обстежень щодо стану ранньої групи зернових. На сьогодні ранні зернові перебувають у стані цвітіння, формується колос. За попередніми даними, наприкінці червня – на початку липня південні райони області розпочнуть збір ранньої групи». – розповів він.

За його словами, відповідно до попередніх підрахунків, прогнозована врожайність ранньої групи зернових буде у межах 6 – 7 тонн/ га. Якщо ж погодні умови будуть сприятливими, то за валом зерна Вінниччина зможе вийти на рівень минулого року.

Директор профільного департаменту також зазначив, що на сьогодні фітосанітарний стан сільськогосподарських культур переважно у задовільному та в доброму стані.

Нагадаємо, на Вінниччині майже завершено посів ранніх зернових культур.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook