Владислав Скальський посів друге місце у традиційному рейтингу голів облдержадміністрацій

Владислав Скальський, за підсумками традиційного рейтингу голів обласних державних адміністрацій, який підготувало видання «Деловая столица», посідає друге місце серед голів облдержадміністрацій. Набравши 64 бали, керівник Вінниччини поступився лише очільнику Львівської облдержадміністрації Максиму Козицькому (74,5 балів).

“До п’ятірки лідерів також увійшли голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций, очільник Полтавської облдержадміністрації Олег Синегубов та київський міський голова Віталій Кличко”, — інформує Вінницька облдержадміністрація.

Як і в минулі роки, порівнюються показники 23 мирних регіонів (без окупованих АРК і Севастополя та наполовину окупованих Донеччини та Луганщини) по 20 суспільно значущим критеріям. Всі цифри взяті з відомостей Держстату та його територіальних органів.

Як зазначає видання, за час керівництва Владислава Скальського, Вінниччина стала лідером за динамікою сільського господарства, показавши в першому кварталі зростання на 6,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а за підсумками чотирьох місяців – на 7,1% (хоча в середньому по Україні вийшло падіння на 1,8% і 1,4% відповідно).

Також область стала лідером за динамікою експорту товарів і послуг, показавши в першому кварталі зростання експорту товарів на 48% і послуг на 47,5% (тоді як в середньому по Україні зафіксовано падіння на 0,2% і 1,8% відповідно). Завдяки цьому область увійшла до шістки кращих за обсягом експорту на душу населення.

Крім того, Вінницька область посіла перше місце за загальною площею прийнятих в експлуатацію нових нежитлових будівель на тисячу жителів, перевищивши середньоукраїнський показник в 4,48 рази. І ще – Вінниччина увійшла до п’ятірки кращих за обсягом капітальних інвестицій на душу населення.

Нагадаємо, на Вінниччині розробляють комплексну стратегію розвитку регіону «Стратегія 3.0: область, Вінниця, громади».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1940 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.