«Вінницяобленерго» визначило перших найсумлінніших побутових споживачів

В управлінні «Вінницяобленерго» в рандомному розіграшному режимі відбувся відбір найсумлінніших споживачів серед 22348 тих, хто протягом червня долучився до оголошеного енергетиками конкурсу і передав покази лічильника у чітко визначені дні за допомогою телефонних сервісів VIBER і TELEGRAM. 

Серед найсумлінніших – 12 жителів Вінниччини. Зокрема побутові споживачі Замостянських, Барських, Бершадських, Іллінецьких, Могилів-Подільських, Тульчинських та Хмільницьких електромереж. Двоє з них, а саме жителька с. Ксаверівка (Замостянські ЕМ) Світлана Степанюк та житель села Одаї (Тульчинські ЕМ) Анатолій Нароган стали володарями сучасних смартфонів. Решта 10 споживачів отримали 100-гривневе поповнення на мобільний рахунок.

Одразу після розіграшу призів, який відбувся за організаційного сприяння і участі працівників підрозділів комерційної діяльності та інформаційних технологій, з кожним із визначених споживачів відбулась телефонна розмова. Працівники обленерго повідомили їм про відзнаки і подякували за старанну участь в процесі своєчасної передачі показів приладів обліку та сплати за спожиту електроенергію.

Нагадаємо, «Вінницяобленерго» обмежило доступ відвідувачів через карантинні заходи.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

6631 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.