Вінницьку молодь запрошують в мандрівку історичними стежками Літинського району

«Квадрат» запрошує учнів та студентів приєднатись до заходу «Мандрівка історичними стежками Вінниччини. Літинський край». Захід відбудеться 23 жовтня 2020 року. Мандрівка проходитиме поблизу сіл Іванопіль та Пиківська Слобідка.

Про це йдеться на сторінці Молодіжного центру «Квадрат» у мережі Фейсбук.

Участь у заході можуть приймати особи від 15 років. Під час заходу молодь відвідає древнє скіфське городище, дізнається історію краю та долучиться до еко-мандрівки Кипоровим Яром. Крім того, дізнаються основи військової справи та тактичної медицини і основи орієнтування, а також візьмуть участь у військово-патріотичному квесті.

«На території, де ми мандруватимемо, колись проходив І-ий зимовий похід армії УНР (Української Народної Республіки), а на місці завершення мандрівки ми відвідаємо пам’ятний хрест, де написано: «Кипорів Яр був місцем таборування українських козаків-повстанців, які на чолі з отаманами Яковом Шепелем та Яковом Гальчевським-«Орлом»у 1920 – 1925 рр. зі зброєю в руках боролися за волю нашого народу».- повідомляють організатори.

Партнерами заходу виступають громадська організація «Туристичний клуб «Орієнтир» місто Козятин та Вінніцький зональній відділ військової служби правопорядку.

Реєстрація обов’язкова до 23:00 21 жовтня.

Нагадаємо, Вінничан запрошують на автоквест «Scary Halloween»

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2070 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.