Вінницьке підприємство ремонтує дорогу в обхід міста Сум на трасі "Суми-Полтава"

Дорогу в обхід міста Суми на трасі “Суми-Полтава” мають зробити за півтора місяці. Це 11,5 км дороги з двадцяти. На ремонт запланували 177 млн грн. Це кредитні гроші, які Укравтодор залучив під державні гарантії. Ремонтує дорогу вінницька компанія Консорціум “Мікстрансбуд”.

“Обхідна дорога сполучає місто Суми та Полтаву. Вона – державного значення. Робити її розпочали тиждень тому на замовлення Служби автодоріг. За словами заступника начальника служби у Сумській області Сергія Овчаренка, раніше її тільки латали. Зараз тут поточний середній ремонт. Загальна протяжність дороги – 20 км”, – інформує “Суспільне”.

“Договір заключений на всю ділянку, тобто проведена процедура закупівлі, але під наявне фінансування 177 млн грн, буде відремонтовано 11,5 км. Якщо підрядник буде швидко виконувати ці роботи, і погодні умови нам дозволятимуть працювати, наприклад, у листопаді, то я думаю, що ми і більше зможемо відремонтувати. Договір у нас заключений на два роки, то, якщо ми виконаємо цей план, що на сьогодні доведений 11,5 км, то наступну ділянку обов’язково відремонтуємо уже на початку 2021 року”, – розповів Овчаренко.

Нагадаємо, центр Гнівані залишився без асфальтованої дороги – мешканців скликають на мітинг.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

3470 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.