Вінницька область потрапила в аутсайдери за показником ремонту доріг в Україні

“Укравтодор” повідомив про завершення роботи з укладання верхнього шару на 1700 км українських доріг. Відзначається, що це найдорожчі та найважчі етапи поточного середнього та капітального ремонтів.

“На цих ділянках підрядні організації вже зняли старий асфальт, переклали основу дорожнього одягу і поклали два шари дорожнього покриття”, – йдеться в повідомленні “Укравтодору”.

Також повідомляється, що попереду залишається нанесення розмітки, створення узбіч і зупинок, встановлення дорожніх знаків та бар’єрного огородження. Після цього відбувається перевірка якості робіт і при відсутності зауважень – ділянки здаються в експлуатацію.

“На даному етапі в лідерах Харківська область – 200,3 км, Закарпатська область – 174,2 км, Запорізька область – 167,1 км, Луганська область – 123 км, Сумська область – 121,8 км., Львівська область – 116,4 км і Полтавська область – 108,7 км”, – додали в “Укравтодорі”.

При цьому аутсайдерами стали Чернівецька область – 9,8 км автодоріг, Кіровоградська – 11 км, Вінницька – 20,9 км та Рівненська область – 23 км.

Нагадаємо, «Укравтодор» продовжить будувати GO Highway у Вінницькій області.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

3.3K0 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.