Вінниччина отримала ще 8 модемів Starlink від Ілона Маска

Вінниччина отримала ще 8 модемів супутникового інтернет-зв’язку Starlink від відомого винахідника Ілона Маска.

Про це повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

Від початку війни Україна отримала тисячі пристроїв Starlink для використання на об’єктах критичної інформаційної інфраструктури.

Модеми, які раніше надійшли у Вінниччину були розподілені на Централізовані диспетчерські з екстреної медичної допомоги та інші медичні заклади вторинної та третинної ланки регіону.

«Цього разу Вінницька обласна військова адміністрація отримала вісім Starlink від Держспецзв’язку. До речі, 20 квітня за ініціативи Держспецзв’язку у співпраці з командою Віцепрем’єр-міністра України Михайла Федорова Національна комісія дозволила використання терміналів Starlink усім охочим на період воєнного стану», – зауважив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Він також пояснив, що Starlink – це пристрій індивідуального використання. Це не базова станція мобільного оператора, до якої можуть підключитися всі охочі й просто отримувати інтернет. Кожен пристрій належить комусь, і саме його власник визначатиме, як він буде користуватися цим інтернетом – самостійно чи поділиться із сусідом. Фактично – це як роздавати інтернет зі свого телефону: ви платите оператору за пакет послуг і можете поділитися інтернетом з людьми, які поруч із вами.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook