Вінниччина: 4 мільйони за документи на землю

Від початку минулого року фахівці органів Держгеокадастру у Вінницькій області спрямували до місцевих бюджетів регіону 3 млн. 982 тис. грн. за надані громадянам адміністративні послуги з ведення Державного земельного кадастру. Найбільші надходження коштів – 3 млн. 747 тис. грн. – бюджети отримали за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори видали понад 39 тис. таких документів.

“Загалом з початку року фахівці Держгеокадастру Вінниччини надали громадянам майже 224 тис. адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру. Переважну більшість з них – 182 тис., або 81% від загальної кількості – громадяни отримали на безоплатній основі”, – інформує головне управління Держгеокадастру в Вінницькій області.

Найбільшою популярністю серед безоплатних адміністративних послуг користуються послуги з державної реєстрації земельної ділянки, а також надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки майже 68 тис. та 68 тис. послуг відповідно.

Нагадаємо також, що майже 22 тисячі бійців АТО (ООС) отримають землю у Вінницькій області.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.