Вінничан попереджають про небезпеку обриву ліній елекропередач

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології 28 та 29 березня на території області визначено жовтий рівень небезпечності погодних умов – дощ, мокрий снігу, сильні пориви вітру – 15-20 м/с. Енергетики закликають вінничан бути уважними та обережними, оскільки повітряні та кабельні лінії електропередачі під час негоди завжди є об’єктами підвищеної небезпеки.

Про це інформують на сторінці АТ «Вінницяобленерго».

Правила безпеки

Тримайтеся подалі від ліній електропередачі та електроустановок. Посилення швидкості вітру може призвести до їх пошкодження, зокрема, обриву проводів повітряних електроліній чи їх провисання.

Ні в якому разі не торкайтеся обірваних проводів. Не намагайтеся самостійно відновити електромережу. Це смертельно небезпечно!

Огородіть небезпечне місце, не підпускайте до нього людей і тварин і повідомте у районні електромережі за місцем проживання, у кол-центр АТ «Вінницяобленерго» – 0-800-217-217, (0432) 65-95-95 (цілодобово) або рятувальникам – 101.

Якщо Ви потрапили у зону ближче 8 метрів від місця дотику обірваного проводу до землі, то аби уберегти себе від ураження струмом, виходьте з небезпечної зони обережно – повільно пересувайте ступні ніг по землі, не відриваючи їх одну від одної, не робіть широких кроків.

Також енергетики просять не залишати поблизу повітряних ліній електропередач та електроустановок автотранспорт. Це може зашкодити виїзним аварійним бригадам в їхній роботі з оперативного усунення пошкодження електроліній.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook