В Україні закриють кордон на два тижні через коронавірус

З 17 березня кордон України не можна буде перетнути автобусом, залізницею чи літаком. Таке рішення опублікувала на сайті Ради національної безпеки і оборони України. Обмеження вводять на два тижні, щоб вберегтись від можливої епідемії коронавірусу.

Тому іноземці не зможуть приїхати до України найближчим часом. Але громадян україни запевняють, що вони зможуть потрапити в країну, якщо подорожують власним транспортом — залишаються відкриті пункти пропуску на кордоні.

— 16 березня 2020 року з 00 годин 00 хвилин протягом наступних двох тижнів припиняється в’їзд на територію України іноземців та осіб без громадянства, за винятком осіб, які мають право на постійне або тимчасове проживання на території України, та за окремими рішеннями Міністерства закордонних справ України – акредитованих працівників дипломатичних представництв, консульських установ, представництв міжнародних організацій тощо, — повідомляє Рада національної безпеки і оборони України.

У разі виникнення надзвичайних обставин обіцяють організувати для українців спецрейси. Також, на сайті структури просять українців повернутись на Батьківщину до 17 березня.

Нагадаємо, на Вінниччині закриють частину пунктів пропуску на державному кордоні через кронавірус.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook