У Жмеринці помер секретар міськради Юрій Світлак - чоловікові було сорок років

1 жовтня в результаті хвороби помер 40-річний депутат, секретар Жмеринської міської ради Юрій Світлак.

“Юрій Світлак займав активну позицію у розвитку Жмеринської ОТГ, підтримував ініціативи молоді та стояв на захисті інтересів громади. Сьогодні ми з сумом згадуємо Юрія Степановича як людину з великим серцем. Нехай добрий, світлий спомин про секретаря міської ради назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував”, – інформує офіційний сайт громади.

Виконавчий комітет Жмеринської міської ради та депутатський корпус висловлюють співчуття рідним з приводу тяжкої втрати. Поділяємо вашу скорботу і в цей тяжкий час висловлюємо вам, вашим рідним та близьким щирі співчуття.

Відомо, що до останніх днів Юрій Світлак активно переймався життям краю, а 24 вересня навіть оприлюднив свої наміри балотуватися на голову Жмеринської міської ОТГ від “Батьківщини”.

“Ви вже знаєте, що я прийняв рішення балотуватися на голову Жмеринської міської ОТГ! Закликаю всіх до чесної конкуренції. А перемоги бажаю жмеринчанам, тому що цей вибір доленосний для всіх нас”, – писав він тоді у Фейсбук.

Також відомо, що 30 липня Юрій Світлак, як і більшість працівників міськради, здавав тест на коронавірус.

“На жаль, маю для вас невтішні новини. Декілька працівників нашої міської ради, а саме начальники управлінь перебувають на самоізоляції, з температурою та підозрою на коронавірус”, – коментував він тоді причини, які спонукали його пройти тестування.

Нагадаємо, у Жмеринці мер спробував скоротити виконком міськради у чотири рази.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook