На всій території України для протидії коронавірусу ввели карантин - що про це говорять вінничани

Першоквітневий ранок сколихнув хмільничан невтішною звісткою. В лікарні виявлено та офіційно підтверджено перший випадок захворювання на коронавірус. Хворий – це 67-річний мешканець міста Хмільника.

“За попередньою інформацією до Хмільницької лікарні він потрапив із пневмонією. Лікувався в терапевтичному відділенні, у палаті з ним також лікувались декілька пацієнтів. Зараз він перебуває в реанімації”, – інформує читачів місцеве видання “Життєві обрії”.

За інформацією видання, 22 березня чоловікові зробили тест на коронавірус, він захворювання не підтвердив. Позитивний результат, взятих на дослідження аналізів, надійшов 31 березня.

Про ситуацію в лікарні журналісти запитали у заступника головного лікаря Хмільницької центральної лікарні Андрія Блажка. Він підтвердив факт захворювання та повідомив, що сам зараз перебуває вдома на самоізоляції.

“В людей, які були в контакті з хворим будуть взяті аналізи і до моменту отримання результатів, вони перебуватимуть на самоізоляції”, – сказав він.

У приміщенні лікарні тривають заходи дезінфекції. Правоохоронці стежать, щоб особи, які перебувають в лікарні не виходили за її територію, а сторонні особи не потрапляли на територію закладу.

“Наші працівники проводять заходи щодо забезпечення публічної безпеки і громадського порядку, – повідомив начальник Хмільницького відділу поліції Валерій Романюк. – Задіяно 33 співробітники поліції стоять по периметру лікарні та стежать за тим, щоб на територію ніхто не заходив і не виходив”.

Зі слів Хмільницького міського голови Сергія Редчика, заходи дезінфекції здійснюються, але все місто ще не оброблене дезінфікуючими засобами. До того ж, як зазначив мер, заходи є досить затратними, а ситуація з коштами в бюджеті не дуже втішна.

Нагадаємо, у Вінницькій області на самоізоляції – 1113 громадян.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2K0 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.