У Хмільнику через карантин скасували зустріч міського голови із громадою

Через запровадження на території Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади заходів карантину, введеного для запобігання поширенню коронавірусу, відкрита зустріч міського голови із громадою, що планувалася 27 березня, не відбудеться.

“Однак це зовсім не означає, що спілкування з громадою може припинитися. Якщо громадяни мають запитання чи пропозиції до міського голови просимо їх надсилати на електронну адресу: miskrada_hm@ukr.net із поміткою “ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ”, – інформує відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради.

Відомо, що раніше щомісяця міський голова Хмільника Сергій Редчик проводив відкритий діалог із хмільничанами, в ході якого жителі громади звертались за допомогою у вирішенні проблемних питань, що, на їх думку, потребують владного втручання й реагування.

Місцеві активісти у рамках руху до діджиталізації вже порекомендували міській владі Хмільника переформатувати відкриті зістрічі з громадянами у формат фейсбук-спілкування.

Нагадаємо, як перетворити життя дитини з інвалідність на «фабрику» здійснення її мрій, – знає особлива мама з Хмільника Тетяна Цюпенко.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2970 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.