У вінницькій військовій частині збудують храм Юрія Переможця

30 травня у військовій частині 3008 заклали капсулу під будівництво храму Святого Великомученика Юрія Переможця. Церемонію закладення капсули розпочав архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл. Він провів молитву та освятив місце для будівництва церкви.

– Храм – це є важлива місія, тому що лікар земний – лікує людське тіло, а священнослужитель – лікує людську душу. І, ось цей храм буде як лікарня душі, де кожен військовий зможе прийти сюди у будь-який день, помолитися, знайти розраду, поспілкуватися своїм капеланом, духовним наставником і отримати духовну втіху. У цьому храму буде звершуватися найбільше Таїнство Святої Православної Церкви – це Таїнство Євхаристії або Таїнство Святого Причастя. Також Таїнство сповіді. І я вірю, що цей храм буде наповнений, у ньому лунатиме молитва, – промовив Архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл.

Перший камінь на місці будівництва храму заклав командир військової частини 3008 полковник Володимир Джула. Приєдналися до події, давши початок будівельним роботам, і командування частини разом з особовим складом.

– Сьогодні особливий день. На нашу долю випало те, про що мріяли багато років. Я хочу подякувати Архієпископу Вінницькому і Тульчинському Михаїлу за те, що вони щойно освятили місце, на якому буде збудовано Божий храм – на честь Святого Великомученика Юрія Переможця. Цей храм будується на згадку про українських воїнів, котрі віддали своє життя під час російської агресії з 2014 року, і які по цей час захищають нашу землю, – зазначив командир військової частини 3008 полковник Володимир Джула.

Настоятелем майбутньої святині буде військовий капелан протоієрей Михаїл. П’ятикупольний храм планують звести до кінця 2020 року.

Владика Михаїл, який освячував місце будівництва храму  – архієрей Православної церкви України (до 15 грудня 2018 року — Української Православної Церкви Київського Патріархату), архієпископ Вінницький і Тульчинський. 15 грудня 2018 року разом із усіма іншими архієреями УПЦ КП взяв участь у Об’єднавчому соборі в храмі Святої Софії. 5 лютого 2019 рішенням Синоду ПЦУ його титул змінено на «Вінницький і Тульчинський», також змінено і назву єпархії.

Нагадаємо, нацгвардієць з Вінниці вишив півтораметровий герб Вінниці.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2120 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.